Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van Ruud Bökkerink?
- The Red Center
- Van Kenia naar Botswana
- Fietsen door Kenia
- Dagje safari en afscheid
- Busreis
- Dagje dar es Salaam
- Livingstone en de Victoria Falls
- van Dar via Lusaka naar lLivingstone
- busreis naar Windhoek
- naar Solitaire via Rehoboth
- Sossusvlei en Sesriem Canyon
- van Solitaire terug naarWindhoek
- naar Ghanzi, Botswana
- Van Windhoek naar Buitenpos
- Van Kumaga naar Maun
- van de Kalahari naar Kumaga
- Kalahari, Sunday Pan campsite
- Kalahari Piper pan campsite
- De Kalahari in....
- van Maun naar Magkadigkadi NP
- Magkadigkadi NP
- van Magkadigkadi naar Gweta
- 3 maart, terug in Maun
- maandag 2 maart, Nxai NP
- terug in namibië
- 8 maart, Todsilo Hills
- 7 maart, de Okavango uit
- 6 maart, Okavango
- Moremi NP
- 4 maart, Moremi NP, Okavango
- van Ngepi naar Tsumeb
- 15 maart, van Halali naar Okaukuejo, Etosha NP
- 14 maart, Halali, Etosha NP
- 13 maart, Van Namutomi naar Halali in Etosha NP
- Etosha NP, Namutomi
- 11 maart, van Tsumeb naar Etosha NP, Namutomi
- 16 maart, naar Opuwo
- 17 maart Opuwo
- vrijdag 20 maart, van Twyfelfontein naar Uis
- 19 maart, van Warmquelle naar Twyfelfontein
- 18 maart, van Opuwo naar Warmquelle
- 21 maart, de Brandberg
- van de Brandberg naar Gross Barmen Lodge, Okahandj
- laatste dag!
- America Central
- Cancun
- Tulum
- Tulun en Cobá
- van Tulum naar Belize City
- Belize en omgeving
- Van Belize City naar San Ignacio
- San Ignacio - Caracol
- Flores, ATM
- van San ignacio naar Flores, Guatemala
- El Mirador - 2
- El Mirador
- San Ignacio - Campeche
- Campeche
- Campeche, Edzna en strand
- Van Campeche naar Merida
- Merida
- Van Merida via Cancun naaar Tapachula
- Busreis Tapachula naar San Salvador
- van Tegucigalpa naar Comayagua
- van San Salvador naar Tegucigalpa
- van Comayagua naar Gracias
- Gracias e.o.
- Copas ruinas en achterland
- van Tegucigalpa naar Managua
- Van Managua naar Isla Omotepe
- zondagje op Isla Omotepe
- van Omotepe naar Jinotega
- Matagalpa, Jinotega en omgeving
- Van Jinondega naar Leon
- Jinotega en omgeving
- Leon
- ponteloya en terug naar Managua
- van Managua naar Panama
- Valle de Anton en schiereiland Azuero
- Bocas de Torro
- Volcan en Boquete
- Bocas, dag twee
- Van Bocas del Torro naar Punta Chame
- Panama City
- Tussen de Kiwi´s
- Van New Plymouth naar Stratford
- Van Stratford naar Martinborough
- Van Martinborough via Nelson naar Marahau
- Abel Tasman NP
- Van Punakaiki naar Hokitika
- Van Marahua naar Punakaiki
- Van Marahua naar Punakaiki
- Van Marahua naar Punakaiki
- Van Hokitika naar Okarito
- Van Okarito naar Makarora
- Van Makarora naar Wanaka
- Enkele dagen afwezig
- Kepler Trail
- Van Te Anau naar Invercargill
- Van Curio Bay naar Alexandra
- Dagje Catlins
- Van Invercargill naar Curio Bay
- Van Alexandra naar Otago Peninsula
- Van Otago Peninsula naar Moeraki
- Van Moeraki naar Oamaru
- Van Oamatu naar Fairlie
- Van Fairlie naar Christchurch en Okaroa
- Van Okaroa naar Kaikoura
- Van Seddon naars Renwick
- Van Kaikoura naar Seddon
- Fietsen en eten in Marlborough County
- Van Renwick naar Marlborough Sound
- Van Marlborough Sound naar Waipurukau
- Napier
- Napier, de wineries
- Motortrip USA
- Voorbereiding
- New York foto`s
- De eerste miles
- Van Lusk (Wy) naar Belle Fourche (SD)
- Van Belle Fourche naar Sheridan 2
- Van Sheridan naar Cody
- Cody
- Van Yellowstone naar Jackson Hole
- Yellowstone
- Van Cody naar Yellowstone
- Jackson Hole / Grand Tetons
- Van Jackson Hole naar Kemmerer
- Van Jackson Hole naar Kemmerer
- Van Kemmerer naar Vernal (Utah(
- Van Vernal naar Kremmling (CO)
- Van Kremmling naar Denver
- Van Denver naar Leadville
- Van Leadville naar Hotchkiss
- ff tussendoor
- Van Hotchkiss naar Mesa Verde NP
- Mesa Verde
- Van Mesa Verde naar Capitol Reef
- Capitol Reef
- Brice Canyon
- Van Bryce naar Kanab
- Van Kanab naar de Grand Canyon
- Van GC naar Flagstaff
- Flagstaff
- Van Flagstaff naar sedona
- Van Flagstaff naar Show Low
- Van Show Low naar Socorro
- Van Socorro via Las Cruces naar Alamogordo
- Van Alamogordo NM naar Pecos TX
- San Angelo
- van San Angelo naar Lockhart
- Austin en Cowboy Harley Davidson
- Van Fentress naar Houston
- Houston en omgeving